Hakkımızda

Hakkımızda

LARENDELİ Kozmetik ve Aromaterapi Hizm. LTD. ŞTİ.

2023 yılında Ankara’da kurulmuştur. Şirketimizin odak noktası naturapati, fitoterapi, mineral terapi, aromaterapi, doğal kozmetik veya tıbbi bitki ürünleridir. Pediaterapi piramidi ile piyasaya atılan firmamız ileride daha fazla özgün sağlık ürünleri sunacaktır. Böylece insanların yaşamına değer ve kalite katacaktır.

Pediaterapi piramidi ekonomik faaliyet kolumuz içerisinde bizim çıkış ürünümüz olmuştur. Tamamıyla yasal prosedürler içerisinde imal edilmiştir.

Uzman Eczacı Öznur YENİEL tarafından formüle edilen ve geliştirilen bu ürün Naturapati, Fitoterapi, Aromaterapi, Mineral terapi bilimlerini bünyesinde barındırmaktadır. Ürünümüz taklit bir ürün olmayıp, gelecekteki ürünlerimizde özgün olacaktır.

Uzman Eczacı Öznur YENİEL kendi sektörünün her bölümünde çalışmış ve mesleğine uzun yıllarını vermiş deneyimli bir eczacıdır. 1999 yılında Anadolu Üniversitesi Eczacılık fakültesini birincilikle bitirdi.

Farmakognozi anabilim dalında yüksek lisans ve asistanlık görevini icra etti. Aromatik sular ve kimyasal bileşimleri üzerine bilimsel çalışmalar yaptı. Doktora yeterliliğini aldığı 2003 yılında eşinin görevi nedeniyle akademik kariyerine son verdi. Akabinde Sağlık Bakanlığına bağlı hastanelerde eczacılık ve baş eczacılık görevlerinde bulundu.

2010 yılında Sağlık Bakanlığından istifa ederek, Ankara’da sahibi ve mesul müdürü olduğu Larende Eczanesini kurdu. Mesleğinde kendini daha da geliştirmek adına Naturapati, Fitoterapi, Aromaterapi, Mineral terapi, Doğal kozmetik ve Tıbbi bitki yetiştiriciliği eğitimlerini aldı. Bütüncül tıp yaklaşımları çerçevesinde Thetahealing basic DNA, Thetahealing ileri seviye, Thetahealing derin kazma, Thetahealing sen ve yaradan, Thetahealinggame of player ve koçluk eğitimlerini tamamladı.

Daha huzurlu bir yaşam için;

Misyonumuz

Dünya sağlık örgütünün tanımına göre sağlık; bedensel, ruhsal ve sosyal yönden tam bir iyilik halini ifade etmektedir. Larendeli Limited Şirketi olarak misyonumuz Dünya Sağlık örgütünün yaptığı sağlık tanımına uygun ve bu tanımı tam manasıyla karşılayacak ürünleri insanlarla buluşturmaktır.

Vizyonumuz

Ürünlerimizin sadece bedensel sağlığa değil aynı zamanda ruhsal sağlığa da hitap etmesi gerektiğine inanıyoruz. Fiziksel ve psikolojik olarak sağlıklı bireylerin bulunduğu bir toplumda sosyal ilişkilerinde sağlıklı olacağı inancındayız. Bunları başarırken sosyal sorumluluklarımızın da bilincinde olacağız. Sağlıklı bir çevre yaratmak için çalışacağız ve bu hususa titizlikle uyum sağlayacağız. Larendeli Limited Şirketi olarak tüm tüketicilerimizi, tedarikçilerimizi ve paydaşlarımızı ailemizin bir parçası olarak göreceğiz. Kaliteden asla ödün vermeyeceğiz. Ekonomik farklılıkları gözetmeden toplumun her kesimine hitap etmek istiyoruz. Bunu başaracağımıza inanıyoruz.

Pediaterapi Ayak Bakım Terapisi