Pediaterapi lila piramit içeriğinin yapı taşı lavanta yağıdır. Kozmetik ürün olarak kodlanmıştır ve ayak bakım ürünleri grubundandır. Kozmetik kanununa, kozmetik yönetmeliğine ve diğer ilgili mevzuata uygun bir üründür. Larendeli Kozmetik LTD. ŞTİ. tarafından piyasaya arz edilmiş ilk üründür. Bu ürünün içeriğinde karsinojik, mutajenik ve üreme için toksik maddeler kesinlikle yoktur.

Pediaterapi Lila Piramit haricen kullanım içindir. Göz ile temas etmemesi gerekir. Bu ürün özellikle yetişkinler için uygundur. Ayrıca çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve kendi ambalaj kutusu içinde muhafaza edilmelidir.

Lavanta, ballıbabagiller (Lamiaceae) familyasındandır. Lavandula cinsini oluşturan Akdeniz kökenli bitki türlerine lavanta denir.

Atlas Okyanusu adalarından Akdeniz çevresindeki ülkelere veya Hindistan’a kadar uzanan geniş bir alanda yetişir. Lavanta çalı görünümlü, toplu başak biçiminde mavi, morumsu ya da kırmızı çiçekler açan bitkilerdir. Lavanta çiçekleri dağlarda, 1000–1800 metre rakımda yetişir.

Kurutularak dolaplara konan çiçekleri giysileri böceklerden korur. Yaklaşık 500 metrede yetişen İngiliz lavantası (Lavandula angustifolia) türünden boyacılıkta kullanılan esans elde edilir. Batı Anadolu’nun maki bölgelerinde yetişen karabaş otu (Lavandula stoechas) çiçeklerinden ağrı kesici, balgam söktürücü olarak yararlanılır.

Pediaterapi Lila Piramit ve Lavanta
Pediaterapi Lila Piramit ve Lavanta

Pediaterapi Lila Piramit ve Lavanta Etkisi

Lila renkte olan Pediaterapi piramitleri, içeriğinde yoğun lavanta ekstresi olan ürünlerdir. Lila piramit kullanıcılar tarafından çok sevildi. Özellikle ayak ve bacak ağrılarına iyi geldiği aktarılmaktadır. Ayrıca gece yatmadan önce uygulandığında yatıştırıcı etkisiyle çok kaliteli bir uyku deneyimi sağlamaktadır.

Pediaterapi piramitlerinde epsom tuzu bulunmaktadır. Epsom Tuzu magnezyum sülfatın bir formudur. Genellikle “İngiliz tuzu” olarak biliriz. İçerisindeki magnezyum ve sülfat iyonları, özellikle ayaklardan emildiğinde birçok fayda sağlar. Bu nedenle Pediaterapi piramitlerinde Epsom tuzu kullanıyoruz. Lavantayla bir araya gelen epsom tuzu inanılmaz bir etkiye sahiptir. Bu birleşim modern dünya hastalığı olan stres ile de mücadele eder. Stres ve pediaterapi ile geliştirilen yöntem arasındaki savaşı PEDİATERAPİ kazanır.

Pediaterapi, sadece mağazamızdan aldığınız bir ürün değildir. Gerçekte siz bu ürünle birlikte bir stresle baş etme yöntemini de satın almış oluyorsunuz. Sağlık; bir insanın bedensel, ruhsal ve sosyal tam bir iyilik halinde bulunmasıdır. O zaman bedensel iyiliğimizin yanında ruhsal iyilik halimizi de sağlamak önem kazanıyor.

İşte bu noktada pediaterapi bir ürünün ötesine geçiyor ve bir metod haline geliyor. Nasıl mı? İşte cevabı;

  1. Pediaterapiyi kutusunu elinize aldınız. kutunun üzerindeki karekodu akıllı cihazınızdan okutunca Uzman Eczacı Öznur YENİEL’İN sesinden muhteşem bir sesli meditasyon terapisi başlıyor.
  2. Ayakalrınızı sıcak su dolu bir kaba daldırıp, pediaterapi piramidini kutunun içindeki çiçeklerle bu suyun içine bırakıyorsunuz. Tam bir görsel şölen. Pediaterapi suyun içinde kabarcıklar çıkararak, içeriğindeki bitkisel yağları ayaklarınızla buluşturuyor.
  3. Yaklaşık 15 ila 20 dakika boyunca bu meditasyon eşliğinde kendinizden geçiyorsunuz. Ne dert kalıyor ne de tasa. Bitkisel yağlar ayaklarınızdan emilirken aynı zamanda zararlı maddelerin atılımını da sağlıyor.

Her insan Pediaterapiyi denemelidir. Böylelikle daha kaliteli bir yaşamın mümkündür. Pediaterapi piramitleri; gül, kahve, lavanta veya portakal olmak üzere 4 farklı formdadır. Pediaterapi.com ETBİS onaylı e-ticaret sitesi mağazasında satışa sunulmuştur. Buradan temin edebilirsiniz.

Benzer Gönderiler