Brands and More, girişimci markalara kendini tanıtma imkanı sundu. 24 Nisan Çarşamba günü Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul’da bahar alışverişi daveti gerçekleşti. Hawaiian Tropic konseptli etkinlikte Pediaterapi ve Brands and More biraraya geldi.

Brands and More organizasyonu Aslı Özdemir yönetiminde ve Aslıhan Doğan Turan’ın ev sahipliğinde gerçekleşti. Özge Özler Real Estate bu etkinliğe katkılarıyla destek verdi. Böylelikle Hawaiian Tropic Alışveriş Daveti ünlü isimleri bir araya getirdi. Brands and More’un 10. yılına özel gerçekleşen etkinlik alışverişin yanı sıra keyifli söyleşilerle TOÇEV yararına oldu.  Derin Mermerci, Ebru Uygun, Fatih Ürek, Demet Şener, Tuğba Özerk, Özlem Yıldız, Kadriye Olgar, Zeynep Mansur, Şebnem Schaefer gibi ünlü isimlerin katıldığı Hawaiian Tropic Alışveriş Daveti dolu dizgin geçti.

Pediaterapi ve Brands and More
Pediaterapi ve Brands and More

Pediaterapi ve Brands and More Tanıtımı

Standımızı ziyaret eden birçok ünlü, ürün hakkında Uzman Eczacı Öznur Yeniel’den bilgi aldı. Özellikle Pediaterapinin sesli meditasyon sunan bir ürün olması ziyaretçilerin çok dikkatini çekti. Hatta bazı ziyaretçiler etkinlikteki en orijinal ürünün Pediaterapi olduğunu ifade ettiler.

Larendeli Kozmetik tarafından piyasaya sürülen ürünün felsefesini kurucu müdür Mustafa Yiğit Yeniel ziyaretçilere aktardı. Genç girişimci Mustafa Yiğit Yeniel, ürünün tasarımının altında Maslow’un hiyerarşisinin yattığını söyledi. Kurucu müdür, Maslow hiyerarşi piramidinin Pediaterapi piramitleriyle simgelendiğini ifade etti. Özellikle Pediaterapinin tüm sınıflardaki insanlara hitap ettiğini ve ekonomik olduğunu belirtti. Özellikle stres ve pediaterapi ilişkisi dikkat çekti. Genç girişimci, stres ile mücadelede Pediaterapinin sunduğu basit ve ekonomik yöntemi tanıttı.

İster ekonomik durumu iyi olsun, ister kötü olsun her insan bir kap sıcak suya ayaklarını koyabilir. Akabinde Pediaterapinin kutusunu açarak piramidi kutunun içindeki çiçeklerle suya boca eder. Böylelikle fokurdayarak erimeye başlayan Pediaterapi bedendeki toksik maddeleri ayaklardan alır ve yararlı mineralleri bedene empoze eder.

Peki neden terapi diyoruz? Pediaterapi kutusunun altındaki karekodu okutunca Uzman Eczacı Öznur Yeniel’in sesinden sesli meditasyon kaydına bağlanıyorsunuz. Bu konularda özel eğitim almış olan Öznur Yeniel’in sesiyle bir terapi seansı başlıyor. Ve yaklaşık 15 ila 20 dakika içerisinde kendinizi hem bedensel hem de ruhsal tam bir iyilik haline koyuyorsunuz.

“İşte bu sağlığın tamda kendisidir. Her insan Pediaterapiyi deneyimlemelidir” diyen Mustafa Yiğit, böylelikle daha kaliteli bir yaşamın mümkün olduğunu vurguladı. Pediaterapi piramitleri; gül, kahve, lavanta veya portakal olmak üzere 4 farklı formdadır. Pediaterapi.com ETBİS onaylı e-ticaret sitesi mağazasında satışa sunulmuştur. Buradan temin edilebilir.

Benzer Gönderiler