Brands and More, girişimci markalara kendini tanıtma imkanı sundu. 24 Nisan Çarşamba günü Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul’da bahar alışverişi daveti gerçekleşti. Hawaiian Tropic konseptli etkinlikte Pediaterapi ve Kadriye Olgar bir araya geldi.

Tam bir İstanbul hanımefendisi olan Kadriye Olgar aynı zamanda eczacıdır. Kadriye Olgar, Brands and More etkinliğinde Pediaterapi standını ziyaret etti. Pediaterapi formülasyonunu yapan Uzman Eczacı Öznur Yeniel, Kadriye Olgar’a ürünü tanıttı. Kadriye hanım ürüne özel bir ilgi gösterdi.

Kadriye Olgar, Pediaterapinin 4 farklı formda sunulan ürünlerini dikkatle inceledi. İş dünyasının önde gelen isimlerinden olan Kadriye Olgar aynı zamanda sporcu kişiliğiyle de toplum tarafından kabul görmüş bir insandır. Kadriye hanım Pediaterapinin çok bilinen bir marka olacağını ve daha iyi yerlere geleceğini ifade etti.

Aynı zamanda Türk Kalp Vakfı İcra Kurulu Başkanı olan Kadriye Olgar’ın Pediaterapiye gösterdiği ilgi Uzman Eczacı Öznur Yeniel’i ve Pediaterapi ailesini çok mutlu etti. Öznur Yeniel hem bilgi ve donanımıyla hem de yaşam tecrübesiyle Kadriye Olgar’ı örnek aldığını ifade etti. Öznur hanım ayrıca Kadriye Olgar’ın beğenisinin ve Pediaterapi ile ilgili söylemlerinin bir onur olduğunu paylaştı.

Pediaterapi ve Kadriye Olgar
Pediaterapi ve Kadriye Olgar

Pediaterapi ve Kadriye Olgar Etkisi

Kadriye Olgar’ın eczacı kimliği ile Pediaterapi ürününe bakış açısı her şeyden daha kıymetlidir. Çünkü diğer insanların bakışı sadece kullanım maksatlı olurken, bir eczacının bilgisiyle değerlendirmeleri daha farklı olacaktır. Bu sebepten Kadriye hanım ürünün içeriği hakkında da sorular sormuş ve bu sorular Uzman Eczacı Öznur Yeniel tarafından cevaplanmıştır.

Özellikle Pediaterapi içeriğinde bulunan sızma zeytin yağı ve epsom tuzunun çok değerli olduğu aşikardır. Gerçekten de Pediaterapi piramitleri üretilirken yemeğe kıyamayacağınız özel üretim sızma zeytinyağı kullanılmaktadır. Böylelikle sızma zeytin yağı ve pediaterapi mucizesi insanlığa sunulmuş bir değer oluyor.

Sıcak su dolu bir kaba ayaklarınızı yerleştirdiniz. Akabinde Pediaterapinin kutusunu açarak piramidi kutunun içindeki çiçeklerle suya boca ettiniz. Böylelikle fokurdayarak erimeye başlayan Pediaterapi bedeninizdeki toksik maddeleri ayaklarınızdan aldı ve yararlı mineralleri bedeninize empoze etti.

Peki neden terapi diyoruz? Pediaterapi kutusunun altındaki karekodu okutunca Uzman Eczacı Öznur Yeniel’in sesinden sesli meditasyon kaydına bağlanıyorsunuz. Bu konularda özel eğitim almış olan Öznur Yeniel’in sesiyle bir terapi seansı başlıyor. Ve yaklaşık 15 ila 20 dakika içerisinde kendinizi hem bedensel hem de ruhsal tam bir iyilik haline koyuyorsunuz.

“İşte bu sağlığın tamda kendisidir. Her insan Pediaterapiyi denemelidir” diyen Mustafa Yiğit, böylelikle daha kaliteli bir yaşamın mümkün olduğunu vurguladı. Pediaterapi piramitleri; gül, kahve, lavanta ve portakal olmak üzere 4 farklı formdadır. Pediaterapi.com Etbis onaylı e-ticaret sitesi mağazasında satışa sunulmuştur. Buradan temin edilebilir.

Benzer Gönderiler