Pediaterapi piramitlerinde sızma zeytinyağı kullanıyoruz. Sızma zeytinyağı ve Pediaterapi mucizesi ile gerçekleşen olumlu etkileri biliyor musunuz? Çünkü zeytinyağı kan dolaşımını hızlandırır. Mikroorganizma, bakteriler ve virüslerden gelen dış saldırılara karşı bağışıklık sistemini güçlendirir. Bu yazımızda size Pediaterapi ve sızma zeytinyağı mucizesini anlatacağız.

Sızma Zeytinyağı ve Antioksidanlar

Sızma zeytinyağı, özellikle Akdeniz mutfağında sıkça kullanılan sağlıklı bir yağ türüdür. İçerdiği E vitamini ve antioksidanlar sayesinde bedeni besler. Ayrıca nemlendirir ve canlandırır. İşte zeytinyağındaki bazı önemli antioksidanlar ve bu antioksidanların sağlık üzerindeki olası etkileri:

  1. Oleokantal: iİtihap karşıtıdır. Bununla birlikte bazı çalışmalara göre ağrıyı hafifletir.
  2. Oleuropein: Kan basıncını düşürür. Özellikle kolesterol seviyelerini etkiler ve bağışıklık sistemini güçlendirir.
  3. Hidroksi tirozol: Anti-kanserojendir. Ayrıca kardiyovasküler sağlığı destekleme özellikleri olduğu düşünülmektedir.
  4. Klorofil: Antioksidan özelliklere sahiptir.

Bu antioksidanlar, serbest radikallerle savaşır. Böylelikle hücresel oksidatif stresi azaltabilirler. Oksidatif stres, yaşlanma sürecini hızlandırabilir. Çünkü birçok kronik hastalığın temelinde yatan bir faktördür.

Sızma Zeytinyağı ve Pediaterapi Mucizesi
Sızma Zeytinyağı ve Pediaterapi Mucizesi

Sızma Zeytinyağı ve Vitaminler

Özellikle sızma zeytinyağı içerdiği A, D, E ve K gibi birçok vitamin sayesinde kalsiyum, fosfor, magnezyum ve çinko gibi minerallerin emilimini teşvik eder. İşte sızma zeytinyağının içeriğinde bulunan bazı önemli vitaminler:

  1. Vitamin E: Hücre zarlarını oksidatif stresten korur. Hücresel sağlığı destekler. Aynı zamanda antioksidan özelliklere sahiptir.
  2. Vitamin K: Kan pıhtılaşmasında önemli bir rol oynar ve kemik sağlığına katkıda bulunabilir.
  3. Vitamin A: Göz sağlığını, bağışıklık sistemini ve deri sağlığını destekler.
  4. Vitamin D: Vitamin D üretimini destekler ve buna bağlı olarak bedeni besler.
  5. Vitamin B: Enerji metabolizması, sinir sistemi fonksiyonları ve hücre büyüme ve onarımı gibi birçok biyolojik süreçte rol oynar.

Sızma zeytinyağı içerisinde bulunan yüksek orandaki SKUALEN nemlendirici ve yumuşatıcı özelliği ile cildin su tutma kapasitesini artırır. Böylelikle su kaybını engelleyerek ayaklarınızı uzun süre yumuşacık tutar.

Sızma zeytinyağı ve Pediaterapi mucizesi ile ortaya çıkan etkiler

Pediaterapi ayak bakımı ürününe beden sağlığını destekleme özelliğini kazandıran sızma zeytinyağıdır. Bu mucizeyi ayaklarınızda hissetmek ve daha doğrusu yaşamak ister misiniz?

Saf zeytinyağı içeren Pediaterapi piramitleri ile  hem cildinizi hem de ruhunuzu besleyerek şifalandırmak  güzel olmaz mı?

Keyfinize uygun Pediaterapi piramidini mağazamızdan seçebilirsiniz.

Pediaterapi piramidinizi içerisindeki çiçeklerle beraber ayaklarınızın seveceği sıcaklıkta 2-3 litre kadar suyun içerisine boşaltın. Kutunun altındaki QR KODU’nu okutunca açılan meditasyon ses kaydını ayak banyosu süresince (15-20dk) dinleyin. Ruhsal ve bedensel detoksun keyfini çıkarın.

Ayak tabanlarınızdan ruhunuza yükselen şifa Pediaterapiyi yaşayarak keşfedin.

Benzer Gönderiler